O Firmie

Kim jesteśmy?

Dobre pytanie..

Jesteśmy kobietami, mamami, przyjaciółkami – bratnimi duszami. Uwielbiamy spędzać wspólnie czas, godzinami rozmawiać i patrzeć jak nasze dzieci bawią się razem. Kiedy jedna z nas ma problem druga zawsze stoi w pogotowiu, żeby wesprzeć chociażby rada albo dobrym słowem.

Kiedy moje dziecko zmagało się, z problemami skórnymi Marta powiedziała: „...to przez te kosmetyki.. zróbmy mydło- takie prawdziwe na naturalnych olejach, bez chemii, bez zapachów, konserwantów i tego wszystkiego! Tego nie znajdziemy w drogerii”

Obie wiedziałyśmy o co chodzi, ponieważ z wykształcenia jesteśmy chemiczkami.

No i zaczęło się.. technicznie wiedziałyśmy jak to się robi. Nadszedł czas na uzupełnienie wiedzy o olejach, masłach i innych składnikach.

Teraz możemy śmiało powiedzieć, że pierwsze mydełko powstało z miłości do naszych dzieci.. Delikatna skóra z problemami zmusiła nas do poszukiwania kosmetyków naturalnych pozbawionych zbędnej chemii, a niemożność znalezienia takich kosmetyków na drogeryjnej półce popchnęła nas w stronę sztuki mydlanej.

Początkowo nie było łatwo- czytałyśmy, uczyłyśmy się, liczyłyśmy, analizowałyśmy, tworzyłyśmy receptury i w końcu okazało się za kochamy to miłością prawdziwa.. Po mydełkach zaczęły powstawać nowe kosmetyki: oliwki, musy, masła, peelingi. Każdą wolna chwile pochłaniała nam nauka, kursy, szkolenia.

Początkowo tworzyłyśmy tylko dla rodziny i przyjaciół, ale krąg osób zainteresowanych wciąż się poszerzał, dlatego postanowiłyśmy postawić wszystko na jedna kartę, rzucić dotychczasowe zajęcia i skupić się tylko na tym co kochamy, co sprawia nam przyjemność i czemu chcemy się oddać.

Mamy mnóstwo pomysłów, które chcemy realizować. Teraz już wiemy, ze wszystko co nam potrzebne jest obok nas. Natura daje nam wyjątkowe dobroci- trzeba tylko po nie się sięgnać.

Kto chętny???

Serdecznie zapraszamy do przetestowania naszych produktów na własnej skórze..

Kasia i Marta